Příprava na léto



-16 °C


Besídka ve školce

Nestíhám !!!!! Ruce pořád zapatlaný moukou nebo namočený v kýblu s vodou,
tak alespoň dvě besídkové fotky na památku.
Áďa po 3 letech konečně nebrečela a doslova excelovala,
Domča teda taky :o))) Byly prostě obě úžasný a moje srdíčko plesalo jak úžasný mám děti !!!


Hurá sníh !!!!!!


šablona na koláž podle Jindry :o)

13. prosince 2009

Venku poletuje sníh,
ale tahle kytka se zimou stále bojuje


... a za 3 kačky


Emča


kofoláčková mánie pokračuje


Kofoláček pro o.s.ZRNKA




Domča v "elfí" čepici


... nevim proč jsem jí nestáhla ty děsný červený tepláky :o(((